پیام تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه میهمانی خدا

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ

 

یک بار دیگر رمضان، ماه عبادت ، ماه برکت و ماه بندگی های خالصانه و عاشقانه فرا رسید و هنرمند آسمان و زمین فرصت ورود در بهترین ماهش را بر ما عطا گردانید تا با بهره مندی از آموزه های جانبخش دینی و تأسی از سیره پیامبر اعظم (ص) و ائمه اطهار (ع) بتوانیم غبار تن را در زلال چشمه های پر برکت این ماه بیاراییم و از حضور لحظه های ناب نیایش و سجاده هایمان لذت میهمانی پروردگار را درک نماییم.

خداوند منان را شاکریم که توفیق و عنایت بندگی و عبادت در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در سرنوشت مان عطا فرمود و فرصتی فراهم آورد تا با روزه داری در ماه تهذیب و تزکیه نفس با یاری از درگاه مهر بی نهایتش به آرامش معنوی دست یابیم. 

باشد که در پرتو الطاف پرودگار متعال، در لحظات ارزشمند تفکر و تامل در این ماه عزیز، فرصتی فراهم آید تا به ارزش والای انسانی نزدیک تر شده و ره توشه ای ارزشمند برای خدمت خالصانه و بی دریغ به خلق خدا را کسب کنیم.

امید دارم همواره چشمه سار رحمت الهی بر فضای جان و دل مان جاری مانده، توفیق بهره مندی از فیوضات این ماه پر خیر و برکت در سال های آینده نیز نصیب مان شود.

در پایان فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ماه عبادت های عاشقانه و نیایش های عارفانه و بندگی خالصانه را به دانشگاهیان عزیز تبریک گفته، قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان را از درگاه خداوند باریتعالی مسالت می نمایم.


| شناسه مطلب: 105066

تعداد بازدید: 227 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران